Praca i Kariera

Oferty pracy


DOM POMOCY SPOŁECZNEJ Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Brwinowie OFERUJE PRACĘ DLA ABSOLWENTÓW. Szczególy oferty w załączniku.

Oferta


PRACA DLA ABSOLWENTÓW PIELĘGNIARSTWA w Anglii, Walii oraz Szkocji. Szczególy oferty w załączniku.

Oferta


Powiatowa stacja sanitarno-epidemiologiczna w Żyradowie zatrudni absolwentów. Szczególy oferty w załączniku.

Oferta


Szpital Powiatowy w Sochaczewie zatrudni absolwentów pielęgniarstwa ratownictwa medycznego. Szczególy oferty w załączniku.

Oferta


Max Harter firma z sektora medycznego oferuje ciekawą pracę w charakterze przedstawiciela handlowego. Szczegóły oferty w załączniku

Oferta


Centrum Medyczne CortenMedic zatrudni asystentkę stomatologiczną, pielęgniarkę, pielęgniarkę środowiskową oraz położną środowiskową. Szczegóły w załącznikach

Asystentka
Pielęgniarka
Pielegniarka środowiskowa
Położna


Przy wyszukiwaniu ofert pracy zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki https://pl.rulla.com/

Wyszukiwarka Rulla.com


Firma Familienuntermehmen Kunze poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy do pracy w Niemczech. Szczegóły w załączniku.

Oferta


Firma My Nurse Job poszukuje chętnych na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz do pracy w Niemczech. Szczegóły w załączniku.

Oferta


Krajowa Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza Panie do udziału w projekcie „Mazowiecka akademia SOCIAL MEDIA”. Szczegóły w załączniku.

Oferta


Centrum Dentystyczne ‘i’ w Międzyborowie przyjmie na staż asystentkę lub higienistkę. Szczegóły w załączniku

Oferta


Four Seasons Health Care ogłasza nabór na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz. Szczegóły w załączniku.

Oferta


Niemiecka agencja pośrednictwa pracy Omsorgt z Berlina poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz. Szczegóły oferty w załączniku.

Oferta


Szpital w Sochaczewie zatrudni pielęgniarki i ratowników medycznych. Szczegóły w załączniku.

Oferta


Dom Spokojnej Starości w Tychach zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy. Szczegóły oferty w załączniku

Oferta


Dom Opiekuńczo-Leczniczy w Pilaszkowie koło Błonia poszukuje chętnych na stanowisko ratownik medyczny i pielęgniarka/pielęgniarz. Oferty pracy w załącznikach

Ratornik - oferta
Pielęgniarka - oferta


Centrum Medyczne Bimed w Mszczonowie zatrudni asystentkę lub higienistkę stomatologiczną. Szczegóły w załączniku

Bimed - oferta


Agencja pośrednictwa pracy SeriorCare poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pielęgniarka/pielęgniarz – miejsce pracy Niemcy. Wszelkie informacje w tej sprawie znajdą Państwo w załączniku

SeniorCare - oferta


Sieć aptek Medicover zatrudni dermokonsultanta / dermokonsultantkę. Szczegóły w załączniku.

Dermokonsultantka - oferta


Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego rozpoczęła 1 kwietnia rekrutację do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”. Szczegóły projektu w załączniku.

Staże - oferta

Terminy najbliższych targów pracy w regionie

Targi pracy - AISEC

Informacje

Oferta jublieuszowej X edycji Akademickich Targów Pracy

pielegniarstwo

Akademickie Targi Pracy 2014 były największą tego typu imprezą w Polsce. Odwiedziło je około 17.000 zainteresowanych osób, którzy mogły zapoznać się z ofertami ponad 100 wystawców. Podczas tegorocznej edycji ATP studenci i absolwenci mieli do wyboru ponad 30 szkoleń o różnej tematyce, w których wzięło udział około 1,5 tysiąca uczestników.

O randze ATP 2014 świadczyć może również objęcie tego wydarzenia honorowym patronatem przez: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. dr hab. Lenę Kolarską – Bobińską, Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Władysława Kosiniak-Kamysza, Wojewodę Łódzką – Jolantę Chełmińską, Marszałka Województwa Łódzkiego - Witolda Stępienia, Prezydent Miasta Łodzi – Hannę Zdanowską, Rektora Politechniki Łódzkiej – prof. dr hab. inż. Stanisława Bieleckiego, Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. dr hab. n. med. Pawła Górskiego, Okręgową Izbę Aptekarską w Łodzi, Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi oraz Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Strona WWW targów

Dni Kariery. Warszawa. 25.03.2015

pielegniarstwo

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, 00-901 Targi praktyk, pracy i staży.


Strona WWW targów

Akademickie Targi Pracy JOBBING

pielegniarstwo

W marcu 2015 r. odbędą Akademickie Targi Pracy JOBBING. Projekt realizowany jest przez uczelnie warszawskie wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Akademickich Biur Karier.

Strona WWW targów

Absolvent Talent Days. Warszawa. Marzec 2015

pielegniarstwo

Stadion Narodowy 10:00 - 17:00, 18-19 marca 2015

Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce. Wiosną 2015 roku, odbędą się w najciekawszych lokalizacjach Warszawy, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Krakowa. Oferując innowacyjne możliwości z zakresu Employer Brandingu, przyciągając rekordowe ilości studentów i absolwentów otwartych na nowe wyzwania zawodowe, nasze wydarzenie wyznacza nowe standardy wśród targów pracy.
Absolvent Talent Days są skierowane do pracodawców z każdej branży oraz studentów i absolwentów najróżniejszych kierunków studiów. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają osiągać założone cele biznesowe oraz marketingowe.
Świadomie budujesz swój wizerunek jako pracodawca? Pamiętaj nie może Cię zabraknąć na Absolvent Talent Days.

Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów, wypromuj swoją markę i poznaj kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Twojej firmie.

Strona WWW targów

Publikacje

Kariera - Wybierz mądrze (Listopad 2015)

Serwisy rekrutacyjne oraz bazy ofert pracy

Serwisy przydatne w redagowaniu CV

Uczelnia zaleca redagowanie CV w formacie Europass.

"Jeśli planujesz kształcić się, szukać pracy lub zdobywać doświadczenia za granicą, ważne jest przedstawienie własnych umiejętności i kompetencji w jasny sposób.

Europass służy zapewnieniu obywatelom wszystkich pańsw UE równych szans w przedstawianiu kwalifikacji i doświadczenia zawodowego w sposób zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w całej Europie. Europass jest inicjatywą Komisji Europejskiej przyjętą decyzją Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 15 grudnia 2004 r. i obowiązującą od 1 stycznia 2005 roku.

Europass obejmuje portfolio 5 dokumentów funkcjonujących w takiej samej formie na obszarze całej Europy (również w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz krajach kandydujących do UE)
."